Comp-Win stworzył dla Ciebie idealne rozwiązanie - Optilo.

Optilo – logistyczna platforma, dzięki której Twój łańcuch dostaw będzie efektywny. Planowanie strategiczne, taktyczne działania i codzienne prace operacyjne. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych algorytmów optymalizacyjnych usprawnisz działanie Firmy i zredukujesz koszty.

Z NAMI ZOPTYMALIZUJESZ KAŻDY ELEMENT ŁAŃCUCHA DOSTAW

Na optymalizacji znamy się jak nikt inny – nasze rozwiązania wspierają logistykę i transport we wszystkich branżach! W każdym miesiącu OPTILO planuje transport milionów ton towaru i optymalizuje dziesiątki tysięcy zamówień.

Tysiące przewoźników w bazach jest automatycznie poddawanych zapytaniom aukcyjnym, tylko po to aby wybrać najkorzystniejszą ofertę przewozu.

Automatyzacja procesu pozwala na ograniczenie o kilkadziesiąt % czasu poświęcanego na żmudne administracyjne czynności związane z tym procesem. Koszty przewozu uzyskane tą metoda mogą być nawet dwadzieścia kilka % niższe niż uzyskane standardowa metodą.

Tysiące obsłużonych dziennie dokumentów kosztowych w systemie. Automatyzacja obsługi i ich weryfikacji pozwala zaoszczędzić ponad 90% czasu na obsługę tych czynności.

OD PONAD 20 LAT UDOSKONALAMY NASZE ROZWIĄZANIA.

Zoptymalizujemy procesy łańcucha dostaw także w Twojej Firmie. Ile czasu i pieniędzy zaoszczędzisz dzięki Optilo? Przekonaj się, że możesz zredukować koszty logistyki,  zautomatyzować procesy i zwiększyć wydajność planistów. Powiemy Ci, jak to zrobić.

OPTILO TO GWARANCJA EFEKTYWNEJ LOGISTYKI.

Zaufali nam