Oferty pracy

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z ponad 20–letnim doświadczeniem na rynku,
  • Udział w projektach dla dużych klientów krajowych i zagranicznych,
  • Wsparcie w rozwoju umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość skorzystania z pozapłacowych benefitów pracowniczych (multisport, ubezpieczenie zdrowotne oraz na życie, lekcje języka angielskiego i wiele innych).

Zakres obowiązków:

Wsparcie działań wewnętrznych działu w zakresie:

  • konfiguracji procesów wg wyznaczonych scenariuszy,
  • weryfikacji i testowania nowych rozwiązań,
  • udział we wdrożeniach.

Wymagania:

  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Podstawowa znajomość SQL,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Ms Excel na poziomie wbudowanych funkcji,
  • Podstawowa znajomość dowolnego strukturalnego języka programowania (preferowany php),
  • Umiejętność analizy kodu programów,
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Poczucie humoru.

Zakres obowiązków i warunki pracy zostaną szczegółowo omówione w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy proces rekrutacji na stanowiskach :

  • Kierownik projektów wdrożeniowych,
  • Tester aplikacji webowych,
  • Konsultant Działu Wsparcia Klienta,
  • Key Account Manager.

Bardzo wszystkim dziękujemy za przesłane dokumenty i przystąpienie do procesu rekrutacyjnego.

Osoby przez nas zatrudnione, witamy w zespole.

Jak rekrutujemy