Comp-Win na Transport Logistic w Monachium

Publikacja: 22.03.2017

Już 9-12 maja 2017 w Monachium podczas targów Transport Logistic zaprezentujemy Państwu nasz nowy produkt OPTILO Internal 4PL dedykowany firmom, które posiadają złożone powiązania z podwykonawcami transportu i logistyki.

OPTILO Internal 4PL optymalizuje podejmowanie decyzji oraz automatyzuje komunikację z podwykonawcami na niespotykanym dotychczas poziomie. Sprawdź, jak nasze zaawansowane narzędzia IT wspierają nawet najbardziej skomplikowane procesy logistyczne i przekonaj się, że łańcuch dostaw w Twojej firmie może być jeszcze bardziej zoptymalizowany.

Nasz zespół z chęcią spotka się z Tobą, żeby służyć radą w zakresie rozwiązań optymalizujących łańcuch dostaw. Będzie nam niezwykle miło gościć Cię na naszym stoisku (608, hala B2).

Transport Logistic to jedno z najważniejszych światowych wydarzeń targowych branży logistycznej, dlatego nie może Was tam zabraknąć.

Głównymi zagadnieniami poruszanymi w tym roku będą usługi logistyczne oraz transportowe, systemy transportowe oraz magazynowe, a także badania i rozwój.

Co to oznacza dla gości? Możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży logistycznej.

Do zobaczenia w maju w Monachium!